Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere autogreder cu lama si scarificator pentru lucrari de nivelare drumuri 50 ore . Inchiriere cilindru terasier pentru lucrari de cilindrare si compactare -30 ore.

Număr anunț
DA27040680
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANASI (CUI 4291557)
Furnizor / câștigător
VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
Cod CPV
43220000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat