Atribuită
Cumpărare directă
I. Asigurari RCA pentru auto: Dacia Duster MAI44623, SS/UU1HSDCVG56815073 ; CC= 1.598cmc ; Kw = 84 ; MM = 1.804 Kg, AF = 2016 , pentru 12 luni incepand cu 09.01.2021; MAI22670 – VW Touareg , SS/WVGZZZ7LZ7D022257 ; CC= 2.461cmc ; Kw = 128 ; MM= 2.850 kg , AF = 2006, pentru 12 luni incepand cu 14.12.2020 ; MAI28414 – Dacia Logan , SS/UU1LSDABH35854278 ; CC= 1.598cmc ; Kw = 64 ; MM = 1.540 Kg ; AF = 2006, pentru 12 luni incepand cu 31.12.2020; II. Asigurari CASCO pentru auto : Dacia Duster MAI44623, SS/UU1HSDCVG56815073 ; CC= 1.598cmc ; Kw = 84 ; MM = 1.804 Kg, AF = 2016 , pentru 12 luni incepand cu 20.12.2020.
- Număr anunț
- DA27040881
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.769 RON
- Valoare atribuită
- 3.769 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.