Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURARE RCA 8 AUTOTURISME DSP PH CONFORM OFERTA NR.1254/04.12.2020 Autoturism Dacia Sandero PH-06-DSP Autoturism Skoda Octavia PH-12-ASP Autoturism Skoda Octavia PH-12-WMS Autoturism Skoda Octavia PH-13-ASP MICROBUZ VOLKSWAGEN PH-15-YPS Autovehicul FIAT PUNTO PH-18-DSP Autovehicul FIAT PUNTO PH-19-DSP Autoturism Dacia Duster PH-17-DSP
- Număr anunț
- DA27043206
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.289,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.289,86 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.