Atribuită Cumpărare directă

pachet compus din : Bocanci (82lei) 9 perechi; pufoaica vatuita (115lei) 5buc; halate(63lei) 6 buc; pantaloni(60lei) 5 buc; salopeta bumbac(105lei) 2 buc preturi fara TVA

Număr anunț
DA27035462
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.201 RON
Valoare atribuită
2.201 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.201 RON

din 2.201 RON estimat