Atribuită
Cumpărare directă
Format finit: 21 cm x 20 cm; Calitate hârtie la interior: mediaprint mat 150 g/mp; Tipar la interior: 4 + 4 culori; Numar de pagini: 168 pagini Coperta şi legătoria: legat 1/1, carton legatorie 1,5 mm, fete tiparite 4 + 0, hârtie mediaprint 170g/mp, caşertat, plastifiat mat, LAC SELECTIV.
- Număr anunț
- DA27037166
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02093 Bucuresti (CUI 13504689)
- Furnizor / câștigător
- NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.586 RON
- Valoare atribuită
- 5.586 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.