Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Produs Cant. Vanzare Total vanzare 1 Calendar triptic de perete EGO 20 5,50 lei 110,00 lei 2 Personalizare calendar 20 4,50 lei 90,00 lei 3 Calendar perete - diverse imagini EGO 50 12,50 lei 625,00 lei 4 Personalizare calendar 50 4,50 lei 225,00 lei 5 Calendar birou - div. imagini EGO 5 8,00 lei 40,00 lei 6 Personalizare calendar 5 4,50 lei 22,50 lei 7 Agenda piele A5 1 175,00 lei 175,00 lei 8 Agenda nedatata Domino gri 20 8,50 lei 170,00 lei 9 Personalizare agenda Domino 20 2,80 lei 56,00 lei 10 Agenda nedatata Notebook USB 20 45,00 lei 900,00 lei 11 Agenda datata Bref rosie 2 16,25 lei 32,50 lei 12 Pix metalic Byzar 30 2,50 lei 75,00 lei
- Număr anunț
- DA27048038
- Autoritate contractantă
- COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.