Atribuită
Cumpărare directă
- PORTOCALE PLASA 1 KG, - ARAHIDE PUNGA 300G, -CARAMELE CHOKOTOFF 238G, - CIOCOLATA POIANA AMARUIE 40.5G, - MADELINES CACAO 250G - ,NAPOLITANE JOE CACAO 180G, - BISCUITI TEDI 100G, - BISCUITI CHIPICAO 50G, - CORN MAGIC CACAO 300G, - TURTA DULCE BOROMIR 300G, -CARAMELE SUGUS EXOTI 80G, -FANTA DOZA 0.33L, - SACOSA MAIEU
- Număr anunț
- DA27055222
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
- Furnizor / câștigător
- TIBISAV SRL (CUI 15402235)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.102,40 RON
- Valoare atribuită
- 29.102,40 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.