Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN - 71630553 Prosop de baie alb 50x90 cm - cu fir 20/1 simplu scurt 100% bumbac greutate 400 g/mp PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA27051324
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39512000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,50 RON
Valoare atribuită
864,50 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,50 RON

din 864,50 RON estimat