Atribuită Cumpărare directă

Contract de servicii de telefonie mobila pentru 187 numere , abonament de grup cu 30000 minute nationale, nelimitat sms-uri in grup.Contractul se va incheia pentru perioada 01.01.2021-31.12.2021.

Număr anunț
DA27042598
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.781,48 RON
Valoare atribuită
17.781,48 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.781,48 RON

din 17.781,48 RON estimat