Atribuită
Cumpărare directă
1749018 Minge Medicinală 1 kg 6 69.99 LEI 0% 352.89 LEI 419.94 LEI 867390 Disc de echilibru 500 Mărime universală 12 89.99 LEI 0% 907.46 LEI 1079.88 LEI 1749020 Minge Medicinală 3 kg 12 119.99 LEI 0% 1209.98 LEI 1439.88 LEI 1749019 Minge Medicinală 2 kg 12 99.99 LEI 0% 1008.3 LEI 1199.88 LEI 2661602 Set 3 Mini Benzi elastice 100 Fara marime 50 19.99 LEI 0% 839.92 LEI 999.5 LEI
- Număr anunț
- DA27065150
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe (CUI 24952289)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.318,55 RON
- Valoare atribuită
- 4.318,55 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.