Atribuită Cumpărare directă

Pachet promotionale 300 pixuri + 100 calendare de birou; Pix touch din plastic, argintiu/negru; clips metalic. Cu 1 LED pentru iluminarea gravurii. Baterie inclusă; Dimensiuni: ø12×156 m m Greutate: 16 g Tipul mecanismului: rasucire Culoare mina: albastru Personalizare prin gravare CALENDAR DE BIROU IN FORMA DE TRIUNGHI DIN CARTON 300 G DIMENSIUNI: 19X16 CM, FULL COLOR 2 FETEneficiarului.

Număr anunț
DA27081323
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI 16704673)
Furnizor / câștigător
MARK & MORE IDEAS SRL (CUI 27460590)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487 RON
Valoare atribuită
1.487 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.487 RON

din 1.487 RON estimat