Atribuită
Cumpărare directă
reparații și întreținere la sistemul de alarmare antiefracție și supraveghere video la obiectivul de investiții ”Asigurarea energiei electrice pentru funcționarea unor instituții publice din județul Ialomița, prin captarea energiei verzi solare - Parc solar fotovoltaic Ialomița I-0,5 MW”, situat în tarlaua 899/4 pe teritoriul U.A.T. Giurgeni în perioada 31.12.2020 - 31.12.2021
- Număr anunț
- DA27046421
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- JUMP SRL (CUI 15162035)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.278,92 RON
- Valoare atribuită
- 8.278,92 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.