Atribuită
Cumpărare directă
Televizor LED SAMSUNG 32" UE32N4302AKXXH, Smart TV, HD 1366*768, DVB-T2/C, Dolby Digital Plus, Putere difuzoare integrate 10W, WiFi Direct,USB, HDMI, CI+, VESA, BLACK Adresa-Scoala Gimnaziala Nicolae Lahovary,Str Principala, Sat Trestieni,Comuna Ulmi,Judetul Giurgiu,Email-scoalatrestieni@yahoo.com 0744757673
- Număr anunț
- DA27042838
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Sat Trestieni Comuna Ulmi (CUI 19090071)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 32324100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.634 RON
- Valoare atribuită
- 2.634 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.