Atribuită Cumpărare directă

Clasa de utilizare Profesionala Dimensiune banda de slefuire 76x533 mm Viteza banda de slefuire 450 m/min Putere Putere nominala 1020 W Caracteristici operationale Valoare vibratii emise 2.2 m/s2 Dotari Valiza de transport NU Turatie reglabila DA Turatie constanta NU Accesorii suplimentare NU Set de livrare Banda pentru slefuit Sac de praf Dimensiuni Greutate 4.3 kg Lungime 318 mm Zgomot Nivel putere sonora 101 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Viteza banda de slefuire: 250-450 m/min Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA27047245
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43811000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,04 RON
Valoare atribuită
647,04 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,04 RON

din 647,04 RON estimat