Atribuită Cumpărare directă

Sursa ATX 500W, WIN OEM PRO 10 64BIT ENG, Fujitsu DISPLAY E22-8 TS Pro, Unitate centrala Fujitsu ESPRIMO P558/E85+

Număr anunț
DA27076620
Autoritate contractantă
ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.235,21 RON
Valoare atribuită
3.235,21 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.235,21 RON

din 3.235,21 RON estimat