Atribuită Cumpărare directă

: Domeniu de temperatura ambientala -40 °C - 85 °C Clasa de protectie IP IP65 Domeniu de temperatura al mediului masurat -40 °C - 85 °C Semnal iesire 4 - 20 mA Presiune suprasarcina max. 60 bar Dimensiune conexiune proces 1/4 Tip conexiune proces G Domeniu al presiunii masurate 0 - 10 bar Tensiune de alimentare 9 - 32 V DC

Număr anunț
DA27057905
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
Cod CPV
30237475-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.532,05 RON
Valoare atribuită
1.532,05 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.532,05 RON

din 1.532,05 RON estimat