Atribuită Cumpărare directă

server HPE DL380 G10 cf oferta NR 727/1/11/12/2020

Număr anunț
DA27048154
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48823000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.998 RON
Valoare atribuită
20.998 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.998 RON

din 20.998 RON estimat