Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Masina de tocat carne GORENJE MG2000SJE, 2.2kg/min, 2000W, accesoriu carnati/suc de rosii/biscuiti, argintiu-negru mai putin

Număr anunț
DA27046334
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 (CUI 29075940)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,97 RON
Valoare atribuită
604,97 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,97 RON

din 604,97 RON estimat