Atribuită Cumpărare directă

Licenta SQL CAL2019 OLP NL User CAL (359-06886)- cf. ref. 10928/03.11.2020- pt Comp. Impozite si Taxe.

Număr anunț
DA27059636
Autoritate contractantă
ORAS SLANIC (CUI 2843604)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
48611000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat