Atribuită
Cumpărare directă
Cateter venos central din material poliuretan, antimicrobian, cu/fara lumen de inalta presiune, 2 lumene 7F (14Ga, 17Ga, prevazut cu huburi de conectare –luer lock cu valva unidirectionala si fara capacele (pentru reducerea riscului de contaminare/infectii la manevrabilitate), cu lumeni interior rotund, radio-opac; setul contine: - ac Seldinger G18/70 mm, - seringa 5 ml, - ghid din otel (rezistent la presiune, nu se cudeaza), in J (0.35x500 mm) nontat intr-un dispozitiv de introducere prevazut cu o rotita ajutatoare, miez nitinol; - dilatator cu proprietati hidrofile (reduce riscul de fisurare a venei prin dilitarea acesteia) - 8Fr*12cm; - bisturiu nr.11 cu teaca scurta; - 1 buc dispozitiv pentru fixarea cateterului pe piele tip fluturas, realizat dintr-o componenta rigida din plastic si o componenta moale din silicon; - dispozitiv pentru fixarea cateterului pe piele tip Unifix, fara a fi necesara coaserea acestuia – reduce riscul de infectii cutanale si creste gradul de confort al pacientului. Sterilizare ETO. Valabilitate: 3 ani la producator Producator: KILAM Plc Marea Britanie prezenta achizitie reprezinta comanda ferma
- Număr anunț
- DA27078375
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.500 RON
- Valoare atribuită
- 18.500 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.