Atribuită
Cumpărare directă
1. Telefon mobil Xiaomi Redmi 9 Dual Sim, 64GB, 4GB RAM, 4G, Carbon Gray - 60 buc. 2. Telefon Mobil Xiaomi Mi 10T Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Lunar Silver - 12 buc. 3.Telefon Mobil Xiaomi Mi 10T PRO Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Lunar Silver - 7 buc.
- Număr anunț
- DA27046322
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 32252000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.152,04 RON
- Valoare atribuită
- 65.152,04 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.