Atribuită Cumpărare directă

Licență Visual Studio 2019 P/N: C5E-01388 – VSPro 2019 OLP NL Gov, conform clauzelor contractuale din contractul nr. A-6002/27.11.2020.

Număr anunț
DA27062006
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
2NET COMPUTER SRL (CUI 8586712)
Cod CPV
48983000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.648 RON
Valoare atribuită
60.648 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.648 RON

din 60.648 RON estimat