Atribuită
Cumpărare directă
Bocanci talpa cauciuc nr 40 - 1 PER;- 145 RON; Bocanci talpa cauciuc nr 40- maro cu negru - 1 PER; 152 RON; Bocanci talpa cauciuc nr 41 - 3 PER; 145 RON; Bocanci talpa cauciuc nr 42 - 5 PER; 145 RON; Bocanci talpa cauciuc nr 43 - 3 PER; 145 RON; Bocanci talpa cauciuc nr 45 - 1 PER; 145 RON; Bocanci talpa cauciuc nr 46 - 1 PER; 145 RON;
- Număr anunț
- DA27062223
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.182 RON
- Valoare atribuită
- 2.182 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.