Atribuită Cumpărare directă

panouri publicitare biserici Islaz

Număr anunț
DA27077339
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659,67 RON
Valoare atribuită
659,67 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659,67 RON

din 659,67 RON estimat