Atribuită Cumpărare directă

lucrari de reparatii acoperis,montat tabla pe aticuri,montat opritori zapada,imbracat si etansat cu tabla cosuri de fum,decolmatat si indreptat jgheaburi

Număr anunț
DA27074057
Autoritate contractantă
Institutul de Speologie Emil Racovita (CUI 4192758)
Furnizor / câștigător
ECOCONSTRUCT UNION SRL (CUI 30221593)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.103 RON
Valoare atribuită
12.103 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.103 RON

din 12.103 RON estimat