Atribuită Cumpărare directă

BATERIE CADA-DUS CU FURTUN FLEXIBIL Cartus ceramic 40 mm,Cromata,Set de dus inclus(para,furtun). Montare pe perete. Limitator reglabil de debit.

Număr anunț
DA27050797
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT VALCEA (CUI 27432582)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,30 RON
Valoare atribuită
342,30 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,30 RON

din 342,30 RON estimat