Atribuită
Cumpărare directă
3 Cine stie, castiga! Junior Compact - Joc electronic [Editura Noriel] (68389) 15 Jocul numerelor 5+ (2008) [Editura D-Toys] (101748) 2 Buboo - Sa invatam alfabetul [Editura D-Toys] (262017) 2 Buboo - Sa invatam numerele [Editura D-Toys] (288495) 1 Sistemul solar [Editura D-Toys] (378478) 3 Jocuri logice - Asocieri de Katrin Merle (2017) [Didactica Publishing House] (305783) 3 Invat cu Robin: Alfabetul [Didactica Publishing House] (372889) 1 Sistem solar magnetic [Learning Resources] (223969) 1 JOC INVENTEAZA PROPRIA POVESTE [Headu] (381990) 3 Invata Antonimele Micului Explorator [Trefl] (387081) 2 Invata Anotimpurile Micului Explorator [Trefl] (364912) 1 Invata Cifrele Micului Explorator [Trefl] (364908) 2 MemoRace - Primele mele litere [Ludicus] (395267) 3 Brainbox - Opozitii [Ludicus] (383058) 3 Joc Educativ Agerino Numerele [AS Games] (392076) 3 Joc Educativ Agerino Alfabetul [AS Games] (392075)
- Număr anunț
- DA27084799
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,DR. PARTENIE CIOPRON'' PALTINIS (CUI 23012322)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995,79 RON
- Valoare atribuită
- 995,79 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.