Atribuită
Cumpărare directă
CREION GRAFIT HB CU GUMA 1112 FABER-CASTELL Buc 300.00 PIX UNICA FOLOSINTA 0.7MM ARROW ALBASTRU DELI Buc 300.00 PIX METALIC CU MECANISM BURGUNDI C-07 COSMO Buc 50.00 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 8CM 180GRADE ROSU LEITZ Buc 10.00 HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 80G 500/TOP XEROX Top 100.00
- Număr anunț
- DA27086658
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.999,85 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.