Atribuită
Cumpărare directă
Toner Minolta DI 250 - 2buc.; Toner kit Kyocera FS 6625MFP - 3 buc.; Toner Kyocera Ecosys M 2540DN - 2 buc.; Toner Xerox WC 5222 - 2 buc.; Toner SAM ML1910 - 2 buc.; Toner HP CC533A M - 2 buc.: Toner HP CC532A Y - 2 buc.: Toner HP CC531A C - 2 buc.: Toner HP CC530A BK - 2 buc.; Toner RIC SP1270 - 3 buc.; Toner HP CB 543A M - 3 buc.; Toner HP CB 542A Y - 3 buc.; Toner HP CB 541A C - 3 buc.; Toner HP CB 540A BK - 3 buc.; Cartus HP 933XL Y - 3 buc.; Cartus HP 933XL M - 3 buc.; Cartus HP 933XL C - 3 buc.; Cartus HP 933XL BK - 3 buc.; Toner HP CE285A - 3 buc.; Toner SAM ML1610 - 3 buc.; Toner HP Q2612A - 4 Buc.
- Număr anunț
- DA27062958
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED (CUI 29121841)
- Furnizor / câștigător
- CRISALIA S.R.L. (CUI 19314691)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.610 RON
- Valoare atribuită
- 5.610 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.