Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat Zephir 12000 btu inverter, Montaj inclus in limita a 3 metrii liniari pentru Bucuresti si Jud. Ilfov Garantie 2 ani Clasa energetica A++/A+. Transport inclus in Bucuresti si Ilfov. Demontarea aparatelor existente este inclus.

Număr anunț
DA27052702
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI 15885733)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,70 RON
Valoare atribuită
1.264,70 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,70 RON

din 1.264,70 RON estimat