Atribuită
Cumpărare directă
Autoritate Contractanta: INSTITUTIA PREFECTULUI 2) Tip asigurare – CASCO 3) Date despre asigurare/acoperiri – 12 LUNI 4) Valabilitate: 20.12.2020-19.12.2021 5) Prima de asigurare – 1877.15 lei MAI36795, RATA 1 CASCO=469.28 LEI 6) Conditii de plata - RATE
- Număr anunț
- DA27063804
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.877,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.877,15 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.