Atribuită
Cumpărare directă
1 pompa alimentare raba buc 4 2 termostat TA4RABA buc 6 3 cilindru receptor ambreiaj raba buc 2 4 pompa frana stivuitor hercules buc 2 5 alternator dinam tatra 815 kolos buc 1 6 electromotor U650 Tractor buc 1 7 pompa ambreiaj Tatra 815 kolos buc 1 8 compresor aer raba buc 1 9 compresor macara adk 12,5 T cu motor ifaD6 buc 1 10 pompa ambreiaj raba buc 3 total fara tva =12713,80
- Număr anunț
- DA27085519
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 34310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.713,80 RON
- Valoare atribuită
- 12.713,80 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.