Atribuită
Cumpărare directă
SCARA METALICA 8 TREPTE 2.53M 1X197.48 SARMA ZINCATA 2MM 2X8.4 FIERASTRAU PENTRU PERFORARE 1X10.92 MANUSI NITRIL CU POLIESTER 26X5.04 MANUSI DE IARNA NEGRE 22X5.04 BANDA HARTIE 50MMX50M 1X7.56 MANUSI TEXTIL DINGO 9X8.4 PENSULA 1X4.2 VOPSEA PITURA GRI METAL 0.6L 2X9.24 LANT 71 PM3 1.1MM 1X50.42 PILA ROTUNDA 3.5X150MM 1X6.30 PILA ROTUNDA 4.0X200MM 1X6.3 Manopera/Reparatii HUSQVARNA 365 1X33.61 Manopera/Reparatii HUSQVARNA 528 1X33.61.67
- Număr anunț
- DA27052569
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704 RON
- Valoare atribuită
- 704 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.