Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional CANON imageRUNNER C3125i + piedestal + cartuse C-EXV54 BK(15.5k) /C/M/Y (8.5k) laser color, A3, viteza imprimare/copiere (mono/color simplex) 25ppm A4/15ppm A3, rezolutie 600dpi × 600dpi, 1200dpi ×1200dpi, FCOT 5.9 sec mono, 8.2 sec color, duplex, tavi 100 + 550 + 550 coli, maxim 2300 coli, RADF 100 coli, duplex (print/scan/copy), limbaj de printare UFRII, PCL6, greutatea acceptata a hartiei 52 - 220 g/m2 (52-300g/m2 MP tray), max 999 copii, zoom 25-400% (1% increment), procesor 800MHz, memorie 2GB RAM, display 12.7 cm TFT LCD WVGA Colour Touch panel, scanare color, functionalitate "send" (E-mail/Internet FAX (SMTP), SMB, FTP), scan to USB key, viteza scanare (ADF): 55 ipm (300pi) / 30 ipm (600 dpi) mono/color simplex, 27.5 ipm (300pi) / 15 ipm (600 dpi) mono/color duplex, interfata USB 2.0, 2 x USB host, retea GB, Wireless LAN (IEEE 802.11 b/g/n); consumabile incluse : C-EXV54 BK(15.5k) /C/M/Y (8.5k) , drum C-EXV49 (75.8k BK, 64.1k C/M/Y); Plain Pedestal S2 : inclus Punerea in functiune- gratuit

Număr anunț
DA27064625
Autoritate contractantă
Administratia Lacuri Parcuri si Agrement Bucuresti (CUI 14008314)
Furnizor / câștigător
NEURONIC TRADE SRL (CUI 3982171)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.405 RON
Valoare atribuită
9.405 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.405 RON

din 9.405 RON estimat