Atribuită Cumpărare directă

Model Model TK-207K Specificatii tehnice Tip accesoriu Switch KVM Altele Utilizati o tastatura, un monitor , si un mouse pentru a controla doua calculatoare.

Număr anunț
DA27048399
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.7 ”Remus Opreanu” Constanta (CUI 29447580)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,87 RON
Valoare atribuită
105,87 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,87 RON

din 105,87 RON estimat