Atribuită Cumpărare directă

Jocuri de societate tip Monopoly 19buc , Rummy 19buc, sah/table 19 buc, jucarii interactive varsta 0-1 an. Conform 9900180097382/15.12.2021.

Număr anunț
DA27089602
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
48912000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.703,45 RON
Valoare atribuită
4.703,45 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.703,45 RON

din 4.703,45 RON estimat