Atribuită Cumpărare directă

CRG725- 1 BUC CRG737 - 1 BUC LEXMARK T640 - 1 BUC SET PG545XL- 2 BUC

Număr anunț
DA27100463
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT IALOMITA (CUI 27454807)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.289,84 RON
Valoare atribuită
1.289,84 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.289,84 RON

din 1.289,84 RON estimat