Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM DEV. NR. 482 24.09.2020 BIELETA ANTIRULIU BUCSA BARA STABILIZARE BUCSA BRAT FATA BUCSA BASCULA PIVOT FATA SET TAMPON CU RULMENT AMORTIZOR FATA ARC SPATE AMORTIZOR SPATE BUCSA BARA STABIL. EXT SPATE BUCSA BARA STABIL. INT SPATE BUCSA BASCULA SPATE EXT BUCSA BASCULA SPATE INT.
- Număr anunț
- DA27055249
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.299,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.299,15 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.