Atribuită Cumpărare directă

22816300-6 Post-it (Rev.2) DESCRIERE: Cub notite adezive Noki neon 76x76mm 400 file 5 culori

Număr anunț
DA27068866
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
22816300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,60 RON
Valoare atribuită
147,60 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,60 RON

din 147,60 RON estimat