Atribuită Cumpărare directă

12V155Ah-4 buc 2 buc 12v 225Ah

Număr anunț
DA27064740
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390 RON
Valoare atribuită
2.390 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390 RON

din 2.390 RON estimat