Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica- Complexul Muzeal Bistrita-Nasaud, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Bistrita-Nasaud,BN-10-MUZ, model DACIA DUSTER, 1461 cmc, 80 kw, 5 locuri, clasa BM: B8. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: IANUARIE 2021. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare, cu clauza de decontare directa conform oferta prestator

Număr anunț
DA27099402
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,84 RON
Valoare atribuită
689,84 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,84 RON

din 689,84 RON estimat