Atribuită
Cumpărare directă
Spray dezinfectant Purell Surface 750ml, R2U, pt suprafete, food approved, 6buc/bax - 25 buc Gel dezinfectant Purell Advanced 500ml, capac flip-top, cul. incolor, 12buc/bax, alternativa GJ-9659-12-EFF00/GJ-B1709JAH002/GJ-9663-12-EEU00/GJ-9668-12-EEU00 - 25 buc Servetele antimicrobiale Purell, Hand&Surface Sanitising Wipes, 200buc/can, 6can/bax- 26 buc Domestos Professional Toilet Limescale Remover 0.75L W855, detergent was WC, 6buc/bax - 40 buc
- Număr anunț
- DA27057704
- Autoritate contractantă
- SCOALA POSTLICEALA SANITARA ARAD (CUI 3519763)
- Furnizor / câștigător
- OMCRO SRL (CUI 14998190)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.527,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.527,54 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.