Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de reparare sistem detecție și alarmare incendiu conform ofertelor 764 și 765 din 10.12.2020 la caietul de sarcini nr PC-3828 din 08.12.2020, contract de prestări de servicii.

Număr anunț
DA27060257
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
MICRO LOGIC S.R.L. (CUI 16613940)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.100 RON
Valoare atribuită
57.100 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.100 RON

din 57.100 RON estimat