Atribuită Cumpărare directă

UAT Comuna Rusetu doreste sa achizitioneze 10 buc NIR - fara TVA si 5 buc Bon Consum, calendar perete -12 buc, calendar birou- 15 buc si etichete autoadezive- 1 buc.

Număr anunț
DA27081469
Autoritate contractantă
Comuna Rusetu (CUI 3724431)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,31 RON
Valoare atribuită
163,31 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,31 RON

din 163,31 RON estimat