Atribuită Cumpărare directă

1.CASCO:DACIA DUSTER: Cap.cilindrica=1461, Putere=80, Nr.Locuri=5, Masa maxima=1819, COD OFERTA: AA2THIG1R0, TOTAL=1676.30 RON 2.CASCO:DACIA DUSTER: Cap.cilindrica=1461, Putere=80, Nr.Locuri=5, Masa maxima=1824, COD OFERTA: AA2THIF12G, TOTAL=1710.80 RON Valabilitate: 21.12.2020-20.12.2021 TOTAL = 3387.10 RON

Număr anunț
DA27069885
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.387,10 RON
Valoare atribuită
3.387,10 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.387,10 RON

din 3.387,10 RON estimat