Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine urmatoarele articole: Produs Cod Cantitate Pret Fara Tva Bancuta pentru copii Pilsan 6143 4 184.03 Balansoar pe arcuri Foca KB173.014.001.001 1 1470.59 Masa picnic cu bancheta 4 copii LT479A 6 289.92 Leagan Edu Play Convertibil 3 variante SW-1422 10 125.21 Balansoar pe arcuri HDPE scuter cu prindere in beton KBT172.002.001.001 1 1260.5 Leagan copii Bar Swing albastru moc_12080_albastru 10 36.97
- Număr anunț
- DA27069771
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PLOPIS (CUI 21638398)
- Furnizor / câștigător
- NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI 29888330)
- Cod CPV
- 37520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.828,57 RON
- Valoare atribuită
- 6.828,57 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.