Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom BROTHER MFC-L2712DW, A4, USB, Retea, Wi-Fi CANT 1 PRET UNITAR FARA TVA 924.37

Număr anunț
DA27099536
Autoritate contractantă
COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,37 RON
Valoare atribuită
924,37 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,37 RON

din 924,37 RON estimat