Atribuită Cumpărare directă

Cornier 50x50x4(bara 6m)-12buc.; Cornier 40x40x3(bara 6m)-3buc.

Număr anunț
DA27095151
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,78 RON
Valoare atribuită
927,78 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927,78 RON

din 927,78 RON estimat