Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 20 bucati : SANO BON SPUMA ACTIVA WC FRESH, 750ml 44 bucati : ROLA PROSOP DERULARE CENTRALA MINI TORK 120m 2 bucati : Deo pons WC 24H 200ml 15 bucati : Detergent pardoseli cu ceara naturala Sano Poliwix Parquet 4L 5 bucati : Stilou corector cu vârf metalic 8 ml 2 bucati : Bandă dublu adezivă 25 mm 5 bucati : Lipici Stick Fix 10 g 1 bucata : Suport metalic compartimentat 4 bucati : Capsator C10 10 bucati : Capse boxer 10 10 bucati : Piuneze pentru panouri de plută 10 bucati : Capse Novus 24/6, 1000 buc 2 bucati : Buretiera cu gel 5 bucati: Pachet Hârtie Xerox Business A4, 9 + 1 GRATIS

Număr anunț
DA27110074
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Florea Muresanu Suciu de Sus (CUI 30016998)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.058,01 RON
Valoare atribuită
2.058,01 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.058,01 RON

din 2.058,01 RON estimat