Atribuită Cumpărare directă

PROSOP HARTIE 100ML 100% CELULOZA, 18,5G/MP 21,5X23,5, 2 STRATURI

Număr anunț
DA27110498
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.630 RON
Valoare atribuită
6.630 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.630 RON

din 6.630 RON estimat